MADOORS SİSTEM ARAÇ ALTI ARAMA TARAMA KAMERA KAYIT PLAKA TANIMA VE GÖRÜNTÜLEME SİSTEMLERİ İMALAT SATIŞ SERVİS MONTAJ ARAÇ ALTI KAMERA SİSTEMLERİ ÜRETİCİ İMALATÇI FİRMA MADOORS SİSTEM %100 YERLİ UYGUN FİYAT AVANTAJI
OTOMATİK BAYRAK ASKI SİSTEMİ
EVRAK DOSYA CD KİMLİK KART YAKMA İMHA MAKİNALARI
Site Haritası
Duyurular
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam1
Toplam Ziyaret49751

Bomba İmha Robotu

 

 

 

Bomba imha robotu , Mayın imha robotu , Ak-er taşıyıcı imalat -satış servis montaj

Lütfen iznimiz olmadan emek vererek yapmış olduğumuz ürünlerimizin fotoğraflarını kullanmayınız.Sağduyunuz için teşekkürler.

 Bomba imha robotu mayın imha robotu bomba tespit mayın tespit madoors ankara istanbul

 Bomba imha robotu

 madoors bomba imha robotu

 Bomba imha robotu sistemleri mayın tespit imha

Bomba imha robotları

Teknolojnin oldukça ilerlemiş olduğu bu çağda , yaşamış olduğumuz süregelen bu hayatı huzur adı altında  stabil  etmişsek de ; bu huzur  kavramını yok etmek için gerek iç, gerekse dış yıkıcı unsur olarak tabir elinden kişi yada kişiler huzur bozucu eylemlerini gerçekleştirmek için her türlü yola başvurmaktadırlar.Biz madoors systems olarak ilerlemiş olan bu teknolojiyi ,mekanik bilgisini ,malzeme bilgisini ,mühendislik bilgisini, arge araştırmaları adı altında birleştirerek bomba imha sistemleri konusunda yerli üretim yapan türkiyede ilk ,dünya çapındada ilk 10 firma arasında yerini almış bulunmaktayız.

Bomba tesbit ve bomba imha robotları

Tercihe göre paletli ve tekerlekli olarak üretilmektedir.Paletli olan model standart ,palet uzunluğu 220 cm ,Tekerlekli olan modelde’de 6 adet siboplu lastik bulunmaktadır .Paletli olan model kaldırım tırmanma yüksekliği max.25 cm,Tekerlekli olan model kaldırım    tırmanma yüksekliği max.40 cm’dir. Bu  model belden kırılarak ve bütün tekerleklerinden tahrikli olduğu için daha dik ve yüksek merdiven basamaklarını ve engelleri rahatlıkla çıkabilir.Bomba imha robotunun üzeride taşıdığı tutucu kol ile herhangi bir şüpheli paketi,çantayı bir yerden başka bir yere taşıyabilir . bu paketi opsiyonel olarak taşıyıcı kola eklenen ak-er adı verilen barutlu su mermisi ile  kameralardan nişan alıp patlatabilir .Bu sayede fünyeyi patlayıcıdan ayırır.Robot üzerinde 2 adet kamera bulunmaktadır.1.kamera kol üzerinde bulunan ak-er mermisinin üstünde, nişan sistemi ve paket incelemede kullanılmaktadır , 2. kamera robotun ön kısmında yürüyüş güzergahı tayininde kullanılmaktadır.Robot bu kameraların görüntüsü kullanıcı personele kontrol panosu araçılığıyla 100 metre uzaklığa kadar iletilir.robot üzerine opsiyonel olarak x-ray kamera sistemi ve kurşun panel ilave edilebilir. Robot bu kamera ile paket veya çanta içerisinin detaylı görüntüsünüde, onu   kullanan personele iletir.istek üzerine sisteme eklenen diğer opsiyonel özellik ise kol üzerine takılan kablo kesme modülüdür.jilet çeklinde dönenerek kablo kesen bu sistem uzaktan, bombaya bağlanan fünyenin kablolarını kesmede kullanılır.Robotun enerjisi akü üzerinden karşılanır.Robot müdahaleye çıkmadan önce şarz edilir .ayrıca bobot üzerine güneş enerji panelide eknenebilir.bu sayede kesintisiz bir enerji sistemi ile bombaya müdahele esnasında enerji sisteminde kesinti olması gibi bir problem ortadan kalkmış olmaktadır. Diğer enerji üretim şekli ise robota takılan otomatik marşlı jeneratör sistemidir. Bu sistem ile robotun kumanda sisteminden robota uzaktan marş basılarak robot çalıştırılır.ve jeneratör çalıştıktan sonra bütün robotun enerji sistemini karşılayacak gücü üretir.robotun dış kasası istek üzerine paslanmaz krom-çelik veye st 37 çelik saç olarak üretilmektedir.robotun toplam ağırlığı 70-250 kg arası değişmektedir.